| Walker a întrebat:

Duminica as vrea sa vizionez cu prietena un film acasa( cinema-urile presupun ca vor fi pline si as vrea ceva mai comod). Imi puteti recomanda un film bunicel? Ea e atrasa mai mult de actiune si comedie. Am auzit si de " fifty shades of black" dar nu stiu unde as putea sa il vad(daca stiti o platforma contra cost unde l-as putea gasi) si nici nu stiu cum e.
Multumesc

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Joy (2015), Youth (2015), From Dusk Till Dawn (2014), The Postman (1997)...

| saidkique a răspuns:

Horns, Martianul, Hitchiker's guide to the galaxy, Ant man, the big Lebowski, daca nu mere un Russian fake agent, sau neflix and chill.

| faramatania a răspuns:

Fifty Shades Of Black (2016) este o parodie după Fifty Shades Of Grey (2015) și îl găsești online, ai mai putea încerca și Blue Mountain State: The Rise Of Thadland (2016/comedie)
Iar filme comedie-acțiune:Focus (2015),Loaded (2015),Unfinished Business (2015),Ride Along 2 (2016)

| Sn4k3 a răspuns:

Ride Along 1, 2
Bad Boys 1, 2
21 and 22 jump street
Pirates of Caribbean 1, 2, 3, 4
Hangover 1, 2, 3.
Fifty Shades of Black nu il poti vedea deocamdata online hd, deoarece de abia a aparut in cinematografe. Mai trebuie sa astepti o saptamana, poate doua depinde.

| Styles_Alexia_1990 a răspuns:

De "Fifty shades of black" nu am auzit sincer, dar te pot ajuta cu o listă cu câteva filme:
- From Dusk till dawn
- Seria James Bond -007
- Divergent
- Jocurile foamei/The hunger games
- Hangover
- Ride Along
- Men in black/Bărbați in negru
- 3 zile de cosmar
- Mr & Mrs Smith/Domnul si doamna Smith
- Salt ( cu Angelina Jolie )
Sper ca te-am ajutat