| FlorinCiokan a întrebat:

Salutare, Exista un serial asemanator cu Chuck?

6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Asemănător nu, mai mișto e The Strain.

| faramatania a răspuns:

Nu este, dar poți încerca Arrow, care va avea și un spin-off, The Flash (8 Oct 2014)

| FlorinCiokan explică:

Faramatania ce asemanare e intre Arrow si Chuck?

| faramatania a răspuns (pentru FlorinCiokan):

Nu am spus că sunt asemănătoare, am zis să încerci Arrow în lipsa unuia apropiat de Chuck.Ți l-am recomandat pentru că este un serial bun, va avea și sez.3 în Oct. și chiar un spin-off The Flash.Și s-ar putea până la urmă să-i găsești vreo asemănare cu Chuck, nu-i exclus.Mie mi-a sugerat la un moment dat, oarecum, Lost (doar prin niște episoade).Așa că, fiecare cu optica lui.

| FlorinCiokan explică:

As vrea unu cu Agenti secreti, CIA... Dar va multumesc si voua