| Ciubotariu_Cătălin_1997 a întrebat:

Salutare fratilor! Pt cei care au vizionat serialul Lie to Me. Imi puteti spune ce parere aveti despre serial si daca merita vazut si daca ai ceva de invatat din el?

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Merită văzut, deşi, personal, după câteva episoade am început să mă cam plictisesc (structura episoadelor e repetitivă; ţinteşte mai mult clientul unic, de ocazie, neschimbând momeala iniţială, care de altfel ar fi destul de bună; dar cam lipseşte continuitatea, noul, suspansul).

| Copac13 a răspuns:

M-am uitat e destul de tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L-am vazut de 2 ori deja. e un serial bun, pacat ca a fost intrerupt. lumea prefera prostii nu ceva bun

| lovemeoana a răspuns:

Salut. este ok...cel putin asta e parerea mea... acum depinde de tine.

| Spintecatorul27 a răspuns:

E super tare. Merita sa te uiti, ai ce sa inveti, iti spun sigur.

| CiprianWhit3 a răspuns:

Salut.Eu am vazut sezonul 1 din lie to me si acuma dawnlodez sez 2. E un site psihologic, are si teorie despre cum sa stii cand minte un om cam 80% e cam adevarat.Un serial interesant si uneori amuzant.Ti-l recomand daca iti plac filmele psiho. FUnda?