| RoronoaZoro a întrebat:

Salutare

Imi poate spune si mie cineva niste filme din care invat sa socializez mai bine?

6 răspunsuri:
| d3javw a răspuns:

Nu cred ca te pot invata filmele de orice fel sa socializezi, asta poti invata discutand cu persoanele apropiate. apoi cu persoanele noi, prieteni noi, etc.

| BeAmazing a răspuns:

Hitch; Play the game

| Ceva123 a răspuns:

Nu poti din filme sa inveti asa ceva.Iti recomand insa sa cauti carti de genul asta sunt diverse, variate si nu sunt foarte scumpe.

| gheorghe696969 a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa citesti..si sa vorbesti cat mai mult..cu prietenii pe care ii ai. apoi inveti sa socializezi si iti faci altii.e simplu. apropo. daca vrei film. uita-te la The Mentalistwinking il gasesti pe net..succes happy

| Georgian_Georgian_1996 a răspuns:

Frate nu din filme inveti sa sicializezi ci cu ajutorul prietenilor si mai ales tine de tine sa nu mai fii retras ci indraznet