| adyadyy a întrebat:

Salutare Lume... Cine Imi da Si mie o lista cu filme despre Drogați... Aștept dau fund

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Twelve (2010),Alpha Dog (2006),Kid Cannabis (2014),Dope (2015),Squatters (2014),Savages (2012),Havoc (2005),Requiem For A Dream (2000),High School (2010)

6 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

The Pineapple Express 1, 2
How High
Candy
Si mai ai pe aici niste filme
http://forum.softpedia.com/topic/924808-filme-cu-droguri-drogati/

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Blow
Requiem for a dream
Kid cannabis

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce doar filme?
Uita-te la o micuta parte din REALITATE:
Krokodil - The Zombie Drug: http://youtu.be/CqRbmG1edV0ce
(si desigur este vorba DOAR despre un drog si nici macar la acesta nu sunt aduse la cunostiinta toate CONSECINTELE ).

Fiecare drog vine cu propria auto-distrugere si cu propriile consecinte!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca dai fund, atunci nici de al dracu nu iti raspund. Am deja un fund.

| Expressions a răspuns:

Requiem for a dream - cel mai bun film despre drogati.