| scarllet30 a întrebat:

si eu ca omul am vazut mai demult un film pe hallmark si nu mai stiu cum se cheama! era parca in 2 parti. actiunea parca se petrece in australia. o familie descopera ca copilul lor este bolnav de cancer (sau o boala rara de sange ) si are nevoie de transplant de sange. tatal isi face testul de compatibilitate, not a match, iar mama incepe sa isi aduca aminte de adevaratul tata al copilului care este cautat de politie si incepe sa il caute pe individ.parca avea o pritena roscata si cu multi pistrui. parca il gaseste, acesta evadeaza din inchisoare si pana la urma doneaza sangele. multumesc mult.

1 răspuns:
| Awake98 a răspuns:

Guess what? I found a site that's giving Minecraft codes away for free! http://freeminecraft.cc