| xNicole09 a întrebat:

Stie cineva cate capitole sunt din,, Cronicile din Narnia" subtitrate in romana?

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

1.The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe (2005)
2.Chronicles of Narnia: Prince Caspian (2008)
3.The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader (2010)
4.The Chronicles of Narnia: The Silver Chair (2016/nu a apărut încă)

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Sunt 4 părți.

| MeForeverAlone a răspuns:

Capitole? Poate vrei să spui părți, și să știi că sunt subtitrate toate patru din câte știu. Dacă greșesc spune-mi, ca să verific, pentru că eu le-am văzut acum mult timp.