| Porcozaur a întrebat:

Stiti cumva daca se mai difuzeaza Top Gear? Daca da pe ce canal?

Răspuns Câştigător
| anonimuu a răspuns:

Da, doar ca nu va mai fi Clarkson si cu ceilalti 2, emisiunea o poti vedea pe bbc sau discovery, dar in principal bbc (e emisiunea lor)
@remus1007 Nu a fost dat afara, s-a pus la un momentdat problema inlocuirii lui cu un alt prezentator datorita expresiilor sale "mai speciale", insa dupa aceasta l-au sunat inapoi directorii bbc pentru a semna contractul la sfarsitul sezonului, insa nu a vrut sa mai vina datorita faptului ca a fost comparat cu alt prezentator care violase nu mai stiu ce minori, iar odata cu el au plecat si cei doi. In fine, au de gand sa faca o emisiune asemanatoare tot pe bbc.

| Porcozaur explică (pentru anonimuu):

Pai ei faceau tot showul... nu mai are farmec,, :/

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Manole_Vanessa_1998 a răspuns:

Poti gasi pe youtube