| Za0n a întrebat:

Salutare tuturor! Acum 4/5 ani am văzut un film foarte frumos, in acest film era vorba despre 2 copii(o fata si un băiat) care se tot duceau in pădure si își imaginau natura, vietățile etc... Dar in final fata moare la final, deoarece băiatul pleacă cu învățătoare (nu mai știu unde ) si băiatul ii da un pumn unui coleg.atata știu si va rog dacă puteți sa-mi Spune-ți numele. Multumesc

Răspuns Câştigător
| RoyDupuis a răspuns:

Singurul la care m-am dus cu gandul este asta:
Bridge to Terabithia (2007)
https://www.youtube.com/watch?v=D0Se8n8Cmn8

| Sellak a răspuns (pentru RoyDupuis):

Caut filmul asta de ani de zile laughing Sa traiesti 1000 de ani laughing) Mersi mult.

| RoyDupuis a răspuns (pentru Sellak):

Cu placere! happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Sellak):

Stiam ca-l vazusem si eu, insa nu stiam mai multe decat tine, prin urmare am dat cautare pe "goagăl" la "boy girl forest imagine movie" si... Voilà! laughing TARE NU? Destept "goagăl" asta! laughing

| Sellak a răspuns (pentru anonim_4396):

Ba, nu sti daca ti-ai dat seama dar nu eu am pus intrebarea laughing Am citit-o si mi-am dat seama despre ce film e vorba si am zis ca vad daca a raspuns cineva big grin

| RoyDupuis a răspuns (pentru Sellak):

laughing ai dreptate! nu mi-am dat seama! laughing

| Sellak a răspuns (pentru RoyDupuis):

laughing

7 răspunsuri:
| Za0n explică:

Multumesc frumos, il cautam de mult timp, dar de abia astazi m-a batut gandul sa intreb pe TPU