| andrei95 a întrebat:

Salutare tuturor!
caut si eu 2 filme
1-este vorba despre lupta dintre vampiri si varcolaci si stiu ca la sfarsit o fata vampir arunca un varcolac in o elice foarte mare
2-este un desen cu vampiri si stiu ca undeva pe la inceput era o echipa intr-o masina si vanau nu stiu ce chestii stiu ca unu avea o arma cu multe sageti...tragea in sus si tot ii omora (aia parca erau morti)... tin sa precizez ca sunt destul de vechi

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| andrei95 explică:

Parca e un tip anime stiu ca era ceva cu un vanator de recompense

| Shery a răspuns:

Filmul 1 este cel mai probabil underworld(in 3 parti)
desenul nu il stiu. e american sau de tip anime?