| HelloWorld700 a întrebat:

Salutare tuturor!
Doresc sa adresez o intrebare ce imi da batai de cap: "Se merita sa vad la T IMAX filmul Suicide Squad?"
Daca da, atunci cand pot sa o fac? Eu mi-am facut planul sa merg sambata asta, dar m-am uitat la Cinema City in program si nu are filme in lista...Ma ingrijoreaza ideea ca "poate au scos filmul, iar eu nu il mai pot viziona!"... Daca stit voi ce urmeaza sa adauge sau daca vor pune in continuare Suicide Squad M-ATI AJUTA ENORM!

1 răspuns:
| patrik986 a răspuns:

Eu iti zic ca este o porcarie de film, la inceput pare interesant dar dupa aceea nu mai are absolut nici o logica si devine o porcarie.Mai bine uitate la altceva.