| Savciuc_Nadejda_1962 a întrebat:

Salutare. Va rog din suflet sa ma ajutati sa gasesc un film horror din anii 2007-2009. Problema este ca stiu foarte putina informatie despre acesta. Era despre o familie care sa mutata cu traiul intro casa noua si ceva era cu acea casa. Tin minte ca in casa se miscau obiectele si odata s-a aprins tabla de șah singura iar cand au ajuns stapînii totul era la loc. Capul familiei a vrut sa afle ce se întîmpla si a pus o camera video sa inregistreze tot. De asemenea îmi aduc aminte ca se inchidea usa camerei singura, se auzeau bubuituri, prin cearșaf trece parca aer nu știu un spirit ceva de genul, iar odata soția a fost trasa de picioare de ceva si ceva se întampla cu ea. Mi-am adus aminte ca uneori soțul se scula noaptea si mergea prin casa. Va rog mult ajutați-ma sa îl gasesc. Mulțumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| lovecats123 a răspuns:

Paranormal Activity

| Xenos a răspuns:

Eu cred ca te referi la Paranormal Activity. Sper ca asta e raspunsul si sper ca te-am ajutat happy