| ToxicG a întrebat:

Vreau si eu un film,ceva care sa fie ok(daca se poate nu`mi dati o lista foarte lunga cu filme idioate,sa fie ceva la care v-ati uitat si chiar merita vazut)Daca se poate nu Twilight,Jurnalele Vampirilor(stiu ca este serial),LOL, The last song, Laguna albastra, Jocurile foamei... pentru ca le-am vazut.Am scris aceste titluri pentru a va da seama cam ce caut.
Funda! big grin

Răspuns Câştigător
| Rιѕα a răspuns:

The Mortal Instruments, un serial nouț.
Filme știu multe. Eu am văzut Remember Me cu Robert Pattz. si e ok. Sau... The perks of being a wallflower.
Știu multe altele dar nu cred că sunt genul tău : A walk to remember, Changeling, Wanted, The Notebook, The Uninvited, The great Gatsby, Awake, Wake, black swan și altele.

| ToxicG explică (pentru Rιѕα):

Majoritatea le-am vazut, cred ca o sa ma uit la 3larul de la The perks of being a wallflower.

13 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Hachiko: A Dog’s Story (2009), Dead Poets Society (1989), Cidade de Deus (2002), The World’s Fastest Indian (2006), The Ledge (2011), The Bucket List (2007), The Hurricane (1999), Le renard et l'enfant (2007), Bridge to Terabithia (2007), Bitter Moon (1992), Good Will Hunting (1997), Chocolat (2000), The Green Mile (1999), The Shawshank Redemption (1994), Django Unchained (2012), Schindler's List (1993), Amour (2012), Argo (2012), The Boy in the Striped Pyjamas (2008), August Rush (2007), Drive (2011), Léon: The Professional (1994), Open Road (2013), The Reader (2008), Cinderella Man (2005), Forrest Gump (1994), Agora (2009), Cadillac Records (2008), Pay it forward (2000)...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vad ca nu prea ai treaba tu cu filmele bune, dupa ce am vazut ce mi-ai insirat aici.

| ToxicG explică (pentru anonim_4396):

I`a spune`mi tu un film bun si lasa`ma cu gura cascata. tongue

| anonim_4396 a răspuns (pentru ToxicG):

Prefer sa-ti spun sa te apuci sa studiezi o carte de gramatica.

| ToxicG explică (pentru anonim_4396):

Ce am gresit?

| En3Rgi a răspuns:

Lord of The Rings e cu siguranta cel mai bun film care merita vazut.

| ToxicG explică (pentru En3Rgi):

Vazut... O_o

| En3Rgi a răspuns (pentru ToxicG):

Atunci poti sa incerci seriile Fast and Furious.

| comsacodrut a răspuns:

Nu te pune cu zohan, the great gatsby, stapanul inelelor

| MalusDacus a răspuns:

The Shawshank Redemption sau Inchisoarea Ingerilor pe primul loc in imdb.Cauta in top 250 imdb si o sa gasesti cele mai bune filme din lume. P.S Este o lista foarte buna. Bafta

| ralucandreea a răspuns:

Remember me, dear john, the perks of being a wallflower

| ToxicG explică (pentru ralucandreea):

Le-am vazut pe toate...