| FANDecE a întrebat:

Saluuuuuut. Am vazut la pro tv acum multi ani un film care as vrea sa-l revad. Va pot relata cateva actiuni din film care sa va faca o idee despre ce film caut. Stiu sigur ca filmul este turnat in Romania undeva in Transilvania, cred. Actorul principal doreste sa ajunga la portile iadului si sa invinga creatura de acolo iar pentru asta isi cauta un ghid care sa-l conduca la porti. Ajunge intr-un bar si intra in conversatie cu un barbat din cate imi amintesc acel barbat ori e Florin Busuic ori semana foarte mult cu el, dar mai stiu sigur ca e actor roman. V-as fi foarte recunoscator daca mi-ati spune denumirea acestui film. In schimbul ajutorului va ofer o FUNDA.

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Cerberus (Paznic de temut), 2005
http://www.cinemagia.ro/filme/cerberus-20012/
Vezi dacă e ceea ce cauți, începând de la min 54:50
https://www.youtube.com/watch?v=ZL1IHCjVMhY

| FANDecE explică (pentru floresdemayo):

Asta e, da! Iti multumesc foarte mult de ajutor!

| floresdemayo a răspuns (pentru FANDecE):

Cu plăcere. Bye! wave

3 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Caut și dacă găsesc, îți voi trimite linkul, prin mesaj privat, nu aici.

Am revenit. Nu este în limba română. straight face