| anonim_4396 a întrebat:

Se vorbeste mult despre identitatea lui "A" din Pretty little liars. Dupa tot ce s-a intamplat pana acum in serial si toate indiciile care au aparut, cine credeti ca este?

1 răspuns:
| ViddaWinter a răspuns:

In sezonul trecut eram convinsa ca e Aria, nu stiu de ce dar felul cum juca ma facea sa ma indoiesc in ea (poate e doar din cauza ca joaca cam rau =D) In carte dupa cate am inteles "A" e sora lui Alison. Insa dupa ultimile serii ma gindesc ca intr-adevar poate fi Charles, fratele lui Alison! (Nu prea cred ca mormintul e adevarat) Sau cineva care il cunostea pe el bine pe timp cind era internat in Spitalul cela de psihiatrie! Mai in scurt, cine nu ar fi sper sa aflam in acest sezon, deoarece devine cam plictisitor! **