| RAY a întrebat:

Seriale de pshiologie cunoasteti?

11 răspunsuri:
| ღჩօოჩօղყƙღ a răspuns:

The Mentalist

| OnuOnulică a răspuns:

The Detective 2014 sau încearcă The Strain 2014 e tot psihologic dar e puțin horror happy

| faramatania a răspuns:

Profilage,Hannibal,The Blacklist,Orphan Black,True Detective,Fargo,Gang Related,The Killing,Murder In The First,Power, Orange Is The New Black, Caprica, The Sopranos, Arrow, Six Feet Under

| Delmoniko a răspuns:

Lie to Me e genial. Restul e abureala.

| Exaizo a răspuns:

Lie To Me
My favourite

| ArthurKn a răspuns:

Lie To Me \ House M.D

| Grimster a răspuns:

Hannibal
Lie to me
Poate si The Sopranos

| RAY explică (pentru Grimster):

Care ti-a placut mai mult/?

| Grimster a răspuns (pentru RAY):

Hannibal. Personajele sunt bine construite. E posibil sa te plictisesti putin la inceput (atmosfera e cam monotona) dar daca esti pasionat de psihologie o sa-ti placa. Pregateste-te totusi si pentru scene macabre explicite.(no spoiler)