| FeelFor a întrebat:

Seriale gen Prison Break (gen cu conspiratii)?
Filme gen Focus?

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Breaking bad, game of thrones, vikings.

| FeelFor explică (pentru Adry05):

Raspunzi doar ca sa fii campionul zilei? Penibil sincer.

| Adry05 a răspuns (pentru FeelFor):

Serios? Ti-am dat niste seriale pe care le consider eu bune pentru ce ai cerut. Te oftici ca tu nu esti in stare sa castigi? Gata, am luat un grad va legati cu toate fortele de el, nici ajutor nu mai stiti sa apreciati. Iesi de pe site-ul asta ca vad ca oricum nu-i stii rostul.

| wolder a răspuns:

In time, shutter island sa vizionezi
iar ca seriale breaking bad

www.jurnalbizar.wordpress.com/2015/12/13/afla-ce-seriale-sa-nu-ratezi/

| J0B0MAT a răspuns:

Game of thrones e serialul meu preferat.Gen focus incearca: Ocean's eleven,Ocean's tweleve,Ocean's thirteen,Now you see me, Inception, What happened in Vegas,, American ultra, Squatters

| Daniellllll1 a răspuns:

Suits
Banshee