| Abrudan_Andrei_2001 a întrebat:

Serialul Violetta e de fete.Mai de mult m-am uitat, dar acum mi se pare cai de fete si daca ar sti cineva ar rade de mine.Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| Valy4567 a răspuns:

Mie nu imi place, dar sincer nu cred neaparat ca e de fete.E un serial de dragoste(cam siropos, dar...).Nu ar trebui sa rada nimeni.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La varsta ta nu as avea pretentii sa te uiti la House sau la seriale mai de doamne ajuta.

| Bøøgey a răspuns:

Eu ma sinucideam pana acum daca erai in locul tau. Esti puternic, omule, eu n-as fi suportat rusinea asta.