| Geanin a întrebat:

Si-au batut astia joc de sezonul 5 din AHS. tongue

Voi ce parere aveti, fani AHS?

Cum vi se pare?

Va asteptati la ceva?

10 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

M-am uitat la toate sezoanele până acum și nu am prea urmărit noutățile despre sezonul 5 dar sunt sigur că nimic nu se va mai compara cu Sezonul 2 care a fost absolut genial.

| Geanin explică (pentru T0T):

Uite-te sa vezi ce poze au pus cu AHS, zici ca sunt dintr-o telenovela, fata de ce puneau ei scarry... crying

| T0T a răspuns (pentru Geanin):

Sigur nu o să fie ceva gen ce a fost Coven. :))

Am găsit un clip.

https://www.youtube.com/watch?v=BiWbQ4lQtK0

Am găsit astea și e Lady Gaga XD

https://www.youtube.com/watch?v=QGoV-Ex8m1U

Dar unde sunt actorii vechi!? Sau sunt?

Oricum așa pare interesant, nu pot să îmi formez o părere până nu îl și văd.

| Geanin explică (pentru T0T):

Nu ti-a placut Coven?

| T0T a răspuns (pentru Geanin):

Nu prea. Mi s-a părut cel mai slab.

| Copac13 a răspuns:

AHS? eu stiu numai TWD si GOT

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Asa cum si-au batut joc si cu serialul Under The Dome.

| Resurrection a răspuns:

Dupa mine si-au batut joc incepand cu seria 4, am inteles ca si actrita aceea blonda batrana nu mai joaca din cauza scenariului prost.

| veryhonest a răspuns:

Prin ce si-au batut joc? Nici macar n-au aparut episoadele ca sa-ti poti da cu parerea despre calitatea lui.

| Geanin explică (pentru veryhonest):

Prin pozele care le-au pus.