| Alexandru_Sorin_1996 a întrebat:

Slaut, ati vazut careva filmul Coherence? Daca la-ti vazut, imi puteti spune daca va aparea si continuarea, pentru ca filmul asta s-a terminat ca si cand nu ar fi trebuit sa se termine laughing...intelegeti voi daca v-ati uitat pana la sfarsit...

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Da,are la baza o idee destul de complexa despre lumile paralele, la inceput te plictiseste dar pe parcurs te tine in suspans si te face sa te gandesti la diferite variante pentru continuarea actiunii. Din nefericire nu o sa mai apara nici o continuare iar finalul este WOW si te lasa masca gandindu-te la cum se termina.

Citeste acest interviu cu regizorul filmului sa afli mai multe detalii despre film
https://thedissolve.com/......coherence/

| Alexandru_Sorin_1996 explică (pentru Intruder19):

As fi vrut sa-mi spui ca va aparea si continuarea, dar asta e.happy mersi oricum

| Intruder19 a răspuns (pentru Alexandru_Sorin_1996):

Mai bine ca nu apare, asa poate ar fi stricat tot suspansul din prima parte. Ar fi aratat posibil incercarea sa revina fiecare in universul lui si ar deveni penibil daca regizorul nu ar avea iar idei geniale despre desfasurarea actiunii. De mentionat ca filmul a fost unul low-budget fara efecte speciale, doar cateva personaje intr-o casa cu niste jocuri actoricesti geniale.