| 7Slasher666 a întrebat:

Sper ca ati vazut filmul " I am number four 2012".Am vazut un alt film, tot asemanator, cu niste baieti care aveau abilitatea de a misca lucruri.E cam asemanator cu exemplul dat, dar nu stiu cum se cheama.Nu am oferit destule detalii, si mi pare absurd sa va intreb pe voi asta.As prefera un link cu trailere.Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Chronicle (2012)//mută,mișcă chiar și o mașină din loc (în parcare),iar proprietara nu o mai găsește.Un amănunt,sau un detaliu, ca să-ți completezi descrierea.
http://www.cinemagia.ro/filme/chronicle-566845/

| 7Slasher666 explică (pentru faramatania):

Am vazut o parte din el, erau mai multi tipi la un bar si jucau biliard. Apoi au pariat pe cativa dolari sa vada ce culoare are lenjeria unei fete laughing, care spre norocul lor nu purta.

| faramatania a răspuns (pentru 7Slasher666):

Ok,vezi că ai detalii.

| 7Slasher666 explică (pentru faramatania):

Nu cred ca asta e filmul care l-am vazut eu, dar am inceput sa-l vizionez.

| faramatania a răspuns (pentru 7Slasher666):

Foarte bine, eu cred că este, dar nu-ți mai amintești tu prea mult din film.