| B0ne a întrebat:

Spuneți-mi vă rog câteva filme asemanătoare cu "Jackass Bad Grandpa". Sau ăsta este primul de acest gen?

3 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Încearcă Parental Guidance (2012)

| B0ne explică (pentru faramatania):

Mersi pentru recomandare, probabil nu m-am exprimat corect. Mă refeream la același concept regizoral, adică cu reacții adevărate. Oricum, am văzut trailer-ul filmului pe care mi l-ai recomandat și pare ok! O să mă uit la el.

| EneFlavius a răspuns:

Sincer, sunt un mic amator de filme, de prin 2012, vad cam tot ce e bun, sincer, n-am mai dat de acest gen pana acum!