| zuzulici14 a întrebat:

Spuneti-mi filme bune de groaza, thriller, comediebig grin dar mai multe horror.Deoarece vin cateva fete la mine sa dormim si vrem sa vdedem filme horror... dau funditabig grin dar as vrea sa fie filme bune nu panarami la care s ne plictisimhee hee

Răspuns Câştigător
| Giulya01 a răspuns:

Mie imi place THE Ring si te sfatuiesk sa il vizionezi impreuna cu pr tale. ar mai fii horror si THE GRUDGE sau ORPHAN...happy si mie imi plac filmele de groaza... daca vrei imi dai idul tau si mia vb pe mess?

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Iti recomand film "2012", are de toate cate putin. Merita vazut!winking Si fetelor o sa le placa, garantat!winking big grin Bafta!winking

| Firefly a răspuns:

happyMie imi plac mult filmele horror, psihologice care sa te tina in suspans.Iti recomand:
Identity
El orfanato
Hide and Seek
Premonition
Sillent Hill
Case 39
Camera 1408
Final destination
Mirrors
Stay Alive -super film

Comedii:
Eurotrip
Jurnalul lui Bridget Jones
Freaky friday
How to Lose a Guy in 10 Days (2003)
It's a Boy Girl Thing
Mean Girls
What Happens in Vegas... (2008)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tin sa mentionez ca le-am vazut acum ceva vreme si nu mai stiu exact care sunt horror si care sunt thrillerhee hee. Ti le recomand pe:
1.Amprente mortale
2. Tenebre(sunt mai multe variante, dar cea care mi-a placut mie era cu o fata si un baiat, frati, si o creatura care in cele din urma il prinde pe baiat)
3.The end of days
4.Camera 1408
Comedii:
1.Meet the Fockers
2.Norbit
3. Dirty love
4.Denis pericol public. Distractie placuta.

| AdnanaIoanaaa a răspuns:

Saw 6...ador inceputul:X.my bloody valentine 3D...astea sunt mai noi si mai faine:X