| mariacris98 a întrebat:

Spuneti-mi niste anime-uri de actiune, cu lupte gen "Naruto" sau "Bleach".

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

One Piece, Fullmetal Alchemist, Hunter × Hunter, Shakugan no Shana, Fate/stay night, Tenjho Tenge, Fairy Tail, Code Geass, Kaze no Stigma.
Vizionare plăcută!

5 răspunsuri:
| MeyCara a răspuns:

Yu Yu Hakusho, Inuyasha sh cam atat cu lupte. Sper ca te-am ajutat!

| nutuxcristian a răspuns:

Aq Worlds

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Naruto Shippuden.

Well, nu prea mai stiu cu lupte, dar te pori uita la Death Note, mie mi-a placut foarte mult, te pori uita aici:http://animekage.com/

Bye!

| MeeYou a răspuns:

Fairy Tail

| andreeadragnea7 a răspuns:

Inuyasha:X