| AnaBubbles a întrebat:

Spuneti-mi niste filme doar SF. Adica sa nu fie per...se sau altceva doar SF. Funda!

Răspuns Câştigător
| MotanulFelix a răspuns:

Ai o lista completa aici: http://www.cinemagia.ro/filme-sf/ Vizionare placuta!

10 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Lockout, Gravity.

| bogz a răspuns:

Perverse vroiai sa spui nu? Hehe

| Crisu a răspuns:

"per...se"? Ce cuvant urat era. trebuia neaparat scris cu "..." laughing
The butterfly effect
Upside down
Hideaways
The mortal instruments: city of bones

| AnaBubbles explică (pentru Crisu):

Urasc cuvintele astea!

| Crisu a răspuns (pentru AnaBubbles):

Da, RUSINE! sa nu indraznesti sa-l pronunti vreodata

| AnaBubbles explică (pentru Crisu):

Il urasc!

| Crisu a răspuns (pentru AnaBubbles):

Calmeaza-te

| faramatania a răspuns:

Edge Of Tomorrow (2014),Transcendence (2014),Elysium (2013),Oblivion (2013),Divergent (2014),Pacific Rim (2013),
Source Code (2011),In Time (2011),Cloud Atlas (2012),Gravity (2013),The Host (2013),Total Recall (2012)

| eliael a răspuns:

Ceau. Uite cateva filme:Transformers( 1-4), StarTrek Into Darkness, Enders Game, Gravity, Dawn of the planet of the apes, avatar, Prometheus( asta este si putin horror ), Green Lantern...
Ei bine... cam astea sunt filmele SF care mi-au placut cel mai mult