| CopiluProblema a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste comedii cu adolescenti, ceva gen superbad.Am vazut 21 & Over,Project X,Sex Drive, Behaving Badly. Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Mardi Gras:Spring Break (2011),How High (2001),College (2008),Senior Skip Day (2008),Fired Up! (2009),Road Trip (2000),Boys And Girls (2000),Euro Trip (2004),Van Wilder (seria), Detroit Rock City (1999),Mallrats (1995),Dazed And Confused (1993),Can't Hardly Wait (1998),G.B.F. (2013),Date And Switch (2014),Alpha House (2014)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doua pupeze albe
Placinta americana
Politist cu capsa pusa
Puicuta cu cocosel
Friday
Cum se cuceresc barbatii?
Not another teenage movie

Singur acasa
Dennis pericol public

| Sticket a răspuns:

She's a man.

| BibuxBii a răspuns:

American Pie
Youth in Revolt
Adventureland (un film marca Greg Mottolla-superbad)
17 Again
Easy A
Freaky friday