| Andrush98 a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste filme gen 3 metri deasupra cerului sau ceva de genul

Răspuns Câştigător
| Apokales a răspuns:

Ei bine 3 metri deasupra cerului stiu de la o colega de clasa ca este un film romantic, mie personal mi-au placut urmatoarele :
-Silver Linings Playbook ( Genial Filmul )
-Beautiful Creatures (Cam fantasy, dar depinde de gusturile fiecaruia )
-Hall Pass, Life as We Know It, Yes Man, Norbit ( 4 comedii bune, dar dupa parerea mea fiind comedii nu are un mare impact emotional asa ca mult noroc si sper sa-ti placa! )

5 răspunsuri:
| musiiic a răspuns:

The lucky one
Safe haven

| DianaDiaa a răspuns:

El barco (tot cu acelasi actor)dar e serial.

| QweRty777 a răspuns:

Incearca Fast and Furious 1-6

| Otylayall a răspuns:

Pai,partea a 2a de la 3MSEC, LOL, the first time, friends with benefits, wild child, starstuck.

| Andra678 a răspuns:

The notebook