| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti-mi va rog Cum se numesc episoadele cu InuYasha( sau cum se numesc sezoanele cum e the Final Act ) si cate sunt. Vreau sa le downloadez. Am de unde dar nu stiu cate sunt ca sa le iau deodata pe toate.

Răspuns Câştigător
| renee14 a răspuns:

Sunt 6 sezoane dar nu are fiecare un nume.intregul anime se numeste inuyasha a feudal fairy tale

1 răspuns:
| Bezea a răspuns:

Sunt 2 sezoane din cate stiu eu:
1. InuYasha (Inu Yasha) primul sezon si are 167 episoade
2.InuYasha Kanketsu-hen(sau InuYasha The Final Act tradus in engleza) sezonul 2 care are 26 episoade.