| FeliciaCrigan a întrebat:

Spuneti va rog niste comedii faine... dau panglica

Răspuns Câştigător
| suMRed34 a răspuns:

Big Mama,seria mea preferata,American Pie, dar sunt un pic prea vulgare uneori, Scarry Movie, la fel ca American Pie, devin vulgare.

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Amélie (2001), Chocolat (2000), Forrest Gump (1994), The Best Exotic Marigold Hotel (2011), The Bucket List (2007), Silver Linings Playbook (2012), In Bruges (2008), How to Steal a Million (1966), It's a Mad Mad Mad Mad World (1963), The Invention of Lying (2009), Asta e (2001), Identity Thief (2013)...

| ufromupps a răspuns:

Ted.
Hangover
Scary movie.

| Daria00 a răspuns:

''Doi barbati si jumatate''(Este serial) ''Vrei sa te insori cu mine?''(Filmul asta e foarte tare) sau ''O noapte la muzeu''