| Claudya54 a întrebat:

Stie cineva cand incepe al 3 sezon din Narcisa Salbatica

Răspuns Câştigător
| justlovee a răspuns:

Poate sezonul 2...pe 5 septembrie

4 răspunsuri:
| NoNameJunior a răspuns:

Cred ca in septembrie.

| Alessandro a răspuns:

Bună.
Pe 5 septembrie!
Am văzut reclama de promovare pe Antena 1.
Pa-pa.

| alecsa91 a răspuns:

Din toamna!

| lulu_5281 a răspuns:

Noul sezon din Narcisa debuteaza cu actori noi ce vor interpreta noi personaje pe langa cele deja indragite.
Sezonul nou din Narcisa salbatica va putea fi urmarit live la Antena 1.

Narcisa - Iubiri nelegiuite episodul 1 ep 1 online
Episodul 2 ep 2 online
Episodul 3 ep 3 online
Episodul 4 ep 4 online

Narcisa - Iubiri nelegiuite episodul 5 ep 5 online

Postul TV Antena 1 live difuzeaza incepand din 20 Septembrie o noua telenovela intitulata Narcisa Salbatica.
Povestea din Narcisa Salbatica (Antena 1) se bazeaza pe viata eroinei principale, Narcisa.
Aceasta isi croieste drumul in viata pornind din satul natal pana in mijlocul unui mare oras, unde tot felul de personaje se implica in viata ei.
Alina Puscas este Narcisa, in serialul Narcisa Salbatica.
In serialul Narcisa Salbatica in episoadele de la Antena 1 ii mai gasim pe Tania Budi in rolul Carolina, Cristian Popa in rolul David, Cecilia Barbora in rolul Ecaterina, Vladimir Draghia in rolul Emil, Magda Catone in rolul Mioara, Crina Radu in rolul Ileana.
Scenariul pentru telenovela Narcisa Salbatica este coordonat de catre Gabriel Corrado.
In acesta toamna telenovele noi sunt un motiv de bucurie pentru iubitorii genului. Pe langa Narcisa Salbatica mai ruleaza la Acasa TV si serialul Iubire si onoare online.
Alina Puscas este in fiecare episod Narcisa Salbatica de la Antena 1.

Acum poti vedea live toate episoadele din filmul tau preferat.
Filmul este difuzat de Antena 1 de luni pana joi de la ora 22:00. Pe tot parcursul filmului, intamplarile si evenimentele prezentate se succed intr-un sir care captiveaza si face serialul de la Antena 1 unul foarte indragit de telespectatorii din Romania.