| sayuriy a întrebat:

Stie cineva daca va aparea Undisputed 4? mi-au placut foarte mult 2 si 3 si sunt de parere ca Yuri Boyka este cel mai bun

Răspuns Câştigător
| musiiic a răspuns:

Ei bine, am căutat pe mai multe site-uri detalii despre Undisputed 4. IMDb spune că proiectul ar fi în desfăşurare, dar la lista de filme a lui Scott Adkins nu este adăugat acest film ca viitor proiect. Ori nu va mai juca Scott, ori filmul nu va fi realizat, ceea ce e nasol în ambele cazuri laughing.

| sayuriy explică (pentru musiiic):

Chiar ca ii nasol. bine ca filmele bune nu se mai fac, dar in schimb ne baga pe gat toate filmele astea de toata jena

| musiiic a răspuns (pentru sayuriy):

Asta e. Îmi pare rău că nu au mai continuat. Personal, îmi place Scott.

| sayuriy explică (pentru musiiic):

Si mie imi place mult si mai ales stilul lui de lupta.

6 răspunsuri:
| Seepty a răspuns:

Din pacate nu v-a mai aparea, seria Undisputed s-a terminat.

| Sausage a răspuns:

Incearca Never Back Down, e interesant si asemanator cu Undisputed

| sayuriy explică (pentru Sausage):

Da si acest film este frumos, dar nu se compara din punctul meu de vedere cu Undisputed si mai ales cu Boykahappy