| CrissRonnye7 a întrebat:

Stie cineva de cand nu a mai aparut Paul Walker in Fast and Furious 7, adica momentul in care a fost inlocuit? As vrea sa stiu mai multe detalii despre film, daca imi puteti oferii.

3 răspunsuri:
| Carla01 a răspuns:

Păi nu a fost înlocuit, au filmat filmul înainte ca el să moară, doar la sfâsşit mi se pare da' nu ştiu sigur, stiu doar că acel moment din ultimele minute îi este dedicat lui Paul de către întreaga echipă! :*

| Carla01 a răspuns:

Universal au apelat la fratii lui Paul Walker, Cody si Caleb, pentru anumite scene, insa in altele, a fost nevoie de interventia tehnologiei si regretatul actor a fost recreat digital, ceea ce a dus si la marirea costurilor de buget.

| CrissRonnye7 explică (pentru Carla01):

Asta stiam si eu...