| Daiana01 a întrebat:

Stie cineva seriale bune ca Teen Wolf, The 100 sau Arrow?

5 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

The Flash,Hemlock Grove,Lost, From Dusk Till Dawn: The Series,Lost Girl,TVD,The Originals,True Blood, mai poți să încerci și The Tomorrow People, Star-Crossed, The Gates, dar acestea au fost anulate după primul sez.

| Pakira a răspuns:

Believe, Nikita

| raluca2711 a răspuns:

Mai incearca The walking dead, Reign, Supernatural.

| Roki_2754 a răspuns:

The Flash, The Originals, The Vampire Diaries, True Blood, Sherlock, Elementary, NCIS: Los Angeles, Lie to Me, Supernatural, The Mentalist, Hannibal.

| Mihaela2000Flavia a răspuns:

Grimm e probabil unul dintre cele mai bune seriale pe care le-am vazut, alaturi de Being human, Fringe, Teen wolf, Arrow... Este vorba de un detectiv care poate sa vada lucruri pe care oamenii normali nu le pot vedea... oricum e foarte interesant, il recomand