| Ruma2500 a întrebat:

Stie cineva un anime ca Bleach?

Răspuns Câştigător
| Ioan_Petru_1997 a răspuns:

Animeurile is unice ...is anumite momente care par să aibă legătură între două animeuri gen(moartea lui Itachi si moartea lui Portgas D. Ace (Naruto si One Piece )
Părerea mea e că ar fi bine să încerci Acell world, SAO sau un cel mai bun caz One Piece no să te plictisești ...garantez

| Ruma2500 explică (pentru Ioan_Petru_1997):

Dar sti ceva tot asa cu suflete

| Ioan_Petru_1997 a răspuns (pentru Ruma2500):

Soul eater e un clasic si e un anime care nu e prea lung 51 de episoade daca nu ma insel dar dupa primele 34 poate chiar si al 2 lea episod o sa te prinda

| Ruma2500 explică (pentru Ioan_Petru_1997):

Multumesc

8 răspunsuri:
| Daniel2836 a răspuns:

Baruri Shippunden sau Sayler Moon

| Ramirez04 a răspuns:

Hai ca iti recomand niste anime-uri care sunt sigur ca ti-ar placea : Owari no seraph, Overlord, No game no life, Shingeki no bahamut, Highschool of the dead.

| benyx a răspuns:

Naruto uzumaki...the best!

| MmTech a răspuns:

Incearca fairy tail si unul printre preferatele mele sword art online si daca esti fan comedie-romantism-actiune uita-te la highschool dxd este animeul meu preferat

| Mk21mihai a răspuns:

Baruri Shippunden