| Mary012 a întrebat:

Stie cineva un serial cum este The Fosters? Asemantor cu el stiti voi, daca v-ati uitat bazat pe teme LGBT. Lasati amici diferite sa le incerc sa vad care imi plac. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| TudorGH a răspuns:

The Fosters nu am vazut, dar daca vrei LGBT: Wynonna Earp, The 100, Carmilla, Lucifer, Shadowhunters, Scream Queens, Faking It( a fost anulat), Hannibal, Orphan Black, Orange is the new color, am vazut si in American Horror Story DAR CRED CA ITI AJUNG

1 răspuns:
| OnuOnulică a răspuns:

Twisted (2013)
Ravenswood (2013)