| xtreme95 a întrebat:

Stie cineva unde as putea gasi filmul The Last: Naruto movie?

Indiferent daca e cu plata sau nu, doar sa aiba subtitrare in engleza.

4 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=M1pYmsU9Q1w
Nu a aparut la noi, poate doar in japonia, si repet, "poate". Mai devreme de februarie-martie n-o sa-l poti vedea.

| xtreme95 explică (pentru CM7YRE):

Nu ma intereseaza cand apare la noi. Ma intereseaza doar filmul in sine si o subtitrare in engleza facuta intr-o zi de catre un anonim care stie japoneza...

| xtreme95 explică (pentru CM7YRE):

Filmul a aparut in japonia in 6 dec, imi trebuie doar o subtitrare la el intrucat nu pricep numai 20% din cuvinte...