| meowmeowmeow a întrebat:

Ştiţi ceva parodii după filme/seriale?

6 răspunsuri:
| vali1985 a răspuns:

Superfast
Breaking Wind
Vampires Suck
Meet the Spartans
Disaster Movie
Shaun of the dead.

| faramatania a răspuns:

Scary Movie (seria), Kung Pow!: Enter the Fist (2002),30 Nights Of Paranormal Activity With The Devil Inside The Girl With The Dragon Tattoo (2013),Breaking Wind (2011),The Hungover Games (2014),Superfast! (2015),poți incerca și A Haunted House 1 și 2 (2013/2014)

| Sn4k3 a răspuns:

Superfast, e o parodie dupa fast and furious.
Scary Movie (seria) si A haunted house, sunt asemanatoare. Sunt parodii dupa mai multe filme.
Meet the Spartans - parodie dupa 300
Si cam atat stiu. Sper sa-ti placa filmele. Vizionare placuta!

| LeZizu a răspuns:

Era un film "Robin Hood:eroi in ismene "

| Şerbu_Gabriel_1998 a răspuns:

Superhero movie.Razi la ea de te doare burtalaughing