| cookie01 a întrebat:

Stiti cumva cum se numesc desenele animate in care erau niste copii care au facut ceva experiment din care a rezultat un monstru facut din haine? Erau mai demult difuzate la tv, dar nu stiu pe care canal (minimax sau jetix).

2 răspunsuri:
| aureljeo a răspuns:

Erau monster warriors cumva http://www.imdb.com/title/tt0491735/

| cookie01 explică (pentru aureljeo):

Nu. Erau cu personaje desenate, nu cu actori. Atat stiu ca era o greatura facuta din haine, cu ochi mari, iesiti si arata ca un melc mare. Iar copii (3 parca) il ascundeau de parinti.