| IoanaIonuca a întrebat:

Stiti niste filme in care 2 tineri se urasc si pana la urma ajung sa se indragosteasca?

8 răspunsuri:
| Felissa13Eden a răspuns:

Instrumente mortale-Orasul oaselor
Duff

| aCek1ng a răspuns:

3MSC. Incearca toate seriile.

| IoanaIonuca explică (pentru aCek1ng):

Vazute.

| aCek1ng a răspuns (pentru IoanaIonuca):

Incearca si:
La flaqueza del bolchevique, Quando la notte, Palm Trees in the Snow, Perdona si te llamo amor, The Notebook.

| TCosminn a răspuns:

A walk to remember, how to lose a guy in 10 days. Dar de unde intrebarea, se intampla ceva interesant in viata ta?

| IoanaIonuca explică (pentru TCosminn):

Le-am vazut sad Mhm, nu. Doar ca imi plac filmele de genul si pur si simplu nu mai am la ce sa ma uit (romantice) si acum le epuizez pe toatelaughing

| aquarising a răspuns:

10 things I hate about you, Tangled, Avatar, In time, The princess diaries 2