| Florian000 a întrebat:

Stiti vreun anime in care baiatul sa fie puternic de la inceput? Inafara de Naruto, Death Note, Ao no exorcist, Shimanou no testament.

Răspuns Câştigător
| HaiseSasaki1995 a răspuns:

Tokyo Ghoul :3. E puternic de la inceput, dar evolueaza :x. App, sez. 3 apare abia la vara._.
E vorba despre un pusti, Kaneki, de 19 ani, care intalneste o fata, Rize.De aici nu mai zic, stric surpriza :'3.
Detaliul cel mai important :In Tokyo se afla ghouli, sunt tot sub forma de oameni, dar au organismul diferit.Ei manaca doar carne de om :o3
Mai e un anime, Akame ga Kill.
Tatsumi e puternic de la inceput, dar evolueaza. Nu uita, daca de uiti la Akame ga Kill, trebuie neparat sa ai un pachet de servetele langa tine =))

Link Tokyo Ghoul :
Sezonul 1 : http://deseneanime.ro/series/tokyo-ghoul/
Sezonul 2 : http://deseneanime.ro/series/tokyo-ghoul-%E2%88%9Aa

Akame ga Kill : http://deseneanime.ro/series/akame-ga-kill

Daca nu merg, cauta-le pe : http://deseneanime.ro/

Fundita? :x

9 răspunsuri:
| Florian000 explică:

Altceva in afara de fairy tail si sword art online?

| Florian000 explică:

Toate vazute.

| Lucică1998 a răspuns:

Tocmai ai spus ca in Naruto personajul e puternic de la început!? Pai mă toată acțiunea din acesta e bazată pe evoluția lui Naruto de la un țacan praf la toate, la cel mai tare ninja din zona

| yoadeea a răspuns:

One piece, personajul principal e puternic de la inceput dar evolueaza si mai mult in timp, de asemenea membrii personajului lui de pirati sunt si ei puternici si evolueaza pe parcursul animeului. (P.S. : personajul principal, Luffy, dupa parerea mea e cel mai cool personaj din lume )

darker than black, despre un mercenar foarte tare numit Hei care poarta o masca si se imbraca in negru

hellsing, despre cel mai tare vampir dintre toti, Alucard. ( nu e genul de vampir din fanteziile unei fete, e foarte infricosator )

soul eater, unul dintre cele mai cool anime pe care l-eam vazut, garantez ca o sa iti placa

black cat, despre cel mai bun mercenar care are ochi de pisica, dar isi face prieteni si renunta la viata de mercenar, in schimb porneste in aventuri cuprietenii lui

hunter x hunter, despre un pusti care vrea sa devina vanator ( mercenar care vaneaza comori si monstrii ), la examenul de vanatori isi face prieteni si pornesc in aventuri

666 satan, asta e manga despre un pusti care il are inauntrul sau pe satan si vrea sa cucereasca lumea, la sfarsit e lupta suprema cand satan iese din el si se lupta

| Kiprian a răspuns:

Fairy tail, Sword art online, iti recomandez si un sait daca stii limba rusa

| Kiprian a răspuns:

Fairy tail, Sword art online
fairy tail are 2 sezoane cu aproape 300 serii si ele ies in fiecare sambata

| Kiprian a răspuns:

Shingeki no Kyojin

| Kiprian a răspuns:

Bleach

| Kiprian a răspuns:

Noragami