| anonim_4396 a întrebat:

Stiu ca multi dintre voi urmariti emisiunea"Te vreau langa mine"asa ca am o intrebare.Credeti ca aceasta emisiune e regizata? Cunoscutii imi sustin ca ar fi fictiune si mie chiar mi-ar parea rau sa fie adevarat, deoarece ma uit de cate ori am ocazia deoarece mi se pare foarte interesanta.

2 răspunsuri:
| valeriu1900 a răspuns:

Eu nu urmaresc genul asta de emisiuni, divertisment romanesc de doi lei, totusi vad ca prinde bine la publicul romanesc.

| nnesuferitu a răspuns:

Am o cunostinta care a fost acolo si care spune ca-ti da un scenariu pe care trebuie sa-l memorezi