| Ghostplayer a întrebat:

Știți cum a ajuns faimoasa Mercedes Lambre?
Adică e cunoscuta pentru rolul de Ludmila in Violetta.
Știți cum a ajuns sa joace acest rol?
Sunt curios deoarece vreau si eu sa devin actor disney!

2 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

In mod normal se fac niste preselectii, sau e posibil sa fi avut pe cineva cunoscut acolo. happy

| Anonimsilver a răspuns:

Ea a fost fotomodel, are ceva succes in industrie si nu e cunoscuta doar pentru rolul din Violetta. S-au organizat preselectii pentru serial si fiind o actrita buna, cu experienta le-a trecut. In Romania nu se fac preselectii pentru seriale de genul acesta, daca vrei sa ajungi o vedeta trebuie sa ai un manager bun, sa te intersezi de mai multe preselectii, e mult de munca dar daca te straduiesti vei reusi. Funda? big grin