| Jitariu_Stefan_1994_6Ibm a întrebat:

Știe cineva dacă filmul "Kings of summer " (Toy's house) va avea o continuare? Dau funda happyhappy

2 răspunsuri:
| abcde12345 a răspuns:

Din pacate, nu, nu va avea o continuare.
Mult succes

| faramatania a răspuns:

Nu va avea niciun sequel, dar dacă ți-a plăcut și vrei ceva în genul acesta, poți încerca cu și mai mult succes Nowhere Boys, un serial 2013, cu adolescenți, unde cadrul insolit al realității este la un moment dat asemănător celui din The Kings Of Summer, nu lipsesc nici aventurile cu încărcătură fantastică și nici magia.