| Apocalipsa22 a întrebat:

Tin minte ca m-am uitat la un film horor si era vorba de doi specialisti in paranormal si o fata care putea vedea fantomele cu aparate de reperat spirite si fantome care s-au dus la o casa in padure la munte parca si fantoma la ora 3 venea si in primerele zile zdruncina casa iar apoi a inceput sa-i atace ca sa-i faca sa plece ca sa-i apere. In casa exista o camera neterminata in care fantoma nu putea sa intre si ei se ascundeau acolo iar cand au dat sa plece au descoperit o intrare la subsol iar in beci era o fata moarta de mult pe un scaun, apoi au chemat politistii iar acea ciudatenie i-a omorat pe toti si vreau sa-mi spuneti cum se NUMESTE ca am uitat

7 răspunsuri:
| Wary_Forsaken_2001 a răspuns:

Incearca acest site www.whatismymovie.com, scrii ce iti amintesti din film in ENGLEZA in chenarul acela alb si cauti... Poate asa il vei gasi, daca o faci sa imi spui si mie numele ca eu sunt fan horror ( cred ca am vazut toate filmele horror ) si nu imi amintesc nici un film care sa se potrivesca cu ce ai scris tu.

| Apocalipsa22 explică (pentru Wary_Forsaken_2001):

Numi amintesc nici actori si nici cum se numea findca am vrut sa incep un maraton de filme horor si am cautat pe TPU filme horror si am gasit la cineva si am dat copy paste la raspunsuri si le-am lipit in niste documente txt. ca sa nu le uit si sa ma uit la ele dar din pacate am schimbat windowsu si sau sters ca am uitat sa le fac backup.Am sa incerc sa ma uit la fetele actorilor ca poate imi mai aduc aminte.

| Apocalipsa22 explică (pentru Wary_Forsaken_2001):

L-am gasit am uitat ca nu stersesem folderul Windows.old asa ca am gasit acolo lista cu filme si filmul se cheama ''The Dead Room'' e super fain va recomand sa-mi spuneti daca v-a placut da. happy

| aleynad90 a răspuns:

Mm...nu stiu despre ce film e vorba :( dar incearca sa-ti amintesti un actor ceva, in cazul in care iti vei aminti numele unui actor, poti cauta pe http://filmenoi.onlines.ro/actori/ numele actorului si iti da toate filmele cu acesta.

| Apocalipsa22 explică (pentru aleynad90):

Daca vreti va fac o descriere mai detaliata pote il gasiti ca eu il caut de vreo 3 zile.

| Wary_Forsaken_2001 a răspuns (pentru Apocalipsa22):

Te rog fa o descriere ultra-detaliata ( tot ceea ce iti amintesti) si sa fie CLARA!

| Apocalipsa22 explică (pentru Wary_Forsaken_2001):

L-am gasit se cheama The Dead Room