| anonim_4396 a întrebat:

Un film bun de dragoste? Adica...un film in care protagonistii sa se sarute mult mult si sa aiba un sfarsit fericit?

11 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Endless Love (2014),The Art Of Getting By (2011),The Spectacular Now (2013),Nick And Norah's Infinite Playlist (2008),Love Wrecked (2005),The First Time (2012),What If (2013)

| anonim_4396 explică (pentru faramatania):

The spectular noww si the first time nu-mi plac. Mai ales ca sunt povesti de dragoste cu adolescenti :puke!

| faramatania a răspuns (pentru anonim_4396):

Încearcă What If, mie mi-a plăcut.

| lumy4u a răspuns:

Slumdog millionare

| anonim_4396 explică (pentru lumy4u):

Nici asta nu-mi place.

| MLyon a răspuns:

The Notebook

| Denysia a răspuns:

Eu tot azi am cautat, dar nimic...

| anonim_4396 explică (pentru Denysia):

Cand gasesti, te rog sa ma anunti si pe mine. Totusi, vreau sa vad un film bun.

| Anna17C a răspuns:

"The Mating Habits of the Earthbound Human" e destul de bun, deși nu e foarte "faimos". Am râs mult la el și sper să aibă același impact și la tine! :) http://www.cinemagia.ro/......here-8559/
Bye!

| anonim_4396 explică (pentru Anna17C):

Nu-mi place.

| TulbuCristina a răspuns:

Friends with Benefits; The Vow; The Lucky One; Aashiqui; Love Actually; The Holiday; Noel