| anonim_4396 a întrebat:

Un film bun si linistitor pentru a nu ma plictisi stând in casa?

16 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

The best of me.

| LoveSleep a răspuns (pentru DoarBogdan):

Frumoase gusturi, B.

| DoarBogdan a răspuns (pentru LoveSleep):

Plictiseala...

| faramatania a răspuns:

Cinderella (2015)

| Sn4k3 a răspuns:

Lone Survivor
The Short Big
10000 BC. Vizionare placuta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ant Man

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Home alone happy
Denis pericol public.

| 6684464 a răspuns:

Ai vazut "V for vendetta"? Nu stiu daca e linistitor, dar este foarte bun.
Daca-ti plac astea mai copilaroase, vezi Angry birds movie.

Răspuns utilizator avertizat
| Andreimacinca1 a răspuns:

Incearca sa te uiti la ''NU RENUNTA PENTRU VISELE TALE''.E un film foarte frumos

| Andreimacinca1 a răspuns:

De fapt ''Lupta pentru visele tale''

| EddyLotuPeper a răspuns:

Incearca Dirty Grandpa e super misto. 2016.

| CrissssstiaN a răspuns:

This is the END. O parodie despre 5 tipi care raman inchisi intr-o casa mare un fel de vila. Si intre timp vine apocalipsa si ei incearca sa se duca spre lumea de dincolo ( lumina) facand diverse fapte bune. E un film bun si razi mult. Funda?

| Feraru_Tudor_1975 a răspuns:

Forest Gump

| mikiki999 a răspuns:

Incearca filmul -The book of Eli(2010) Povestea se concentreaza in jurul lui Eli un nomad intr-o realitate a unei lumi post apocaliptice care incearca sa livreze copia unei carti misterioase dar foarte importanta pe Coasta de Vest a Statelor Unite. Poti vedea trailerul pe http://filmenoi.onlines.ro/ sau in cazul in care l-ai vazut, gasesti pe acest site diferite genuri de filme.