| Adry05 a întrebat:

Un film frumos, relaxant, placut dar totusi bun? Adica nu vreau comedii siropoase penibile sa-mi fie mila ca mi-am pierdut o ora jumate din viata. Ceva gen Forrest Gump, Legends of the fall, Meet joe Black etc. dar nici unul prea incarcat de tensiune emotionala cum ar fi unul de razboi.

Răspuns Câştigător
| OoBunnyoO a răspuns:

Life of Pi, Into the Wild, Braveheart, Dead Poet Society, Good Will Hunting, Don Juan deMarco, Coach Carter, Pursuit of Happyness.

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat