| anonim_4396 a întrebat:

Un film pentru noaptea asta urata.
Sa fie incadrat intr-o imagine clasica, postmodernist, cu un pic de mister. Daca se poate actiunea sa se petreaca intr-o realitate alternativa cu cadre posomorate, fara cer senin, sau sa accentueze starea confuza a privitorului.E mult?
Dau la schimb Dead Man (1995)

3 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Vice (2015),Everly (2015),Only God Forgives (2013),The Anomaly (2014)
P.S.Schimbul deși nu mă interesează este valabil doar pentru unul dintre ele, altfel sper să nu se potrivească.

| Rax a răspuns:

Detentie la domiciliu(2014) l am vazut azi

| serkankan a răspuns:

The Guest