| theboss11 a întrebat:

Unde pot gasi fullmetal alchimis seson 1 sub ro?

Răspuns Câştigător
| Honamy a răspuns:

Intra la adresa aceasta :
http://anime.kage.ro/anime/full-metal-alchemist/#

sunt toate episoadele traduse si de asemenea filmul;)

aici sunt toate episoadele traduse din: Fullmetal Alchemist Brotherhood;
http://www.anime-tv.ro/category/anime-ro/fullmetal/

7 răspunsuri:
| Honamy a răspuns:

Deci... la oricare te-ai uita este aceeasi poveste cum ai spus tu, decat ca prima serie aparuta este Fullmetal Alchemist iar apoi s-a mai adaptat o alta versiune a acestei povesti. Deci eu iti recomand sa te uiti la amandoua serii deoarece sunt foarte interesante... cel putin eu, m-am uitat la amandoua si mi-au placut foarte mult.

| Honamy a răspuns:

Ok atunci...

| Honamy a răspuns:

Nu-i nimic, niciodata nu e prea tarziu.winking
Si multumesc mult pentru fundita :X:X

| theboss11 explică:

Vreau sa fie sezonu 1 adica: cand fa ei experimenul ala si cum pleaca in calaorie etc...

| theboss11 explică:

Bine o sa incerc dupa erminarea sez 1 o sa ai funda

| theboss11 explică:

Scz ca nu ti am da funda mai devr.