| GalinaBlanca a întrebat:

V-ar placea sa o vedeti pe INNA, intr-o telenovela? big grin Mie una da.Ar fi interesant daca s-ar face o telenovela asemenea Telenovelei Teresa de pe AcasaTv care a avut-o protagonista pe Angelique Boyer, iar INNA sa fie la fel protagonista unei telenovela cu aceslasi subiect.I-ar sta foarte bine rolul.Voi ce parere aveti?

4 răspunsuri:
| Munkyfunky a răspuns:

Clar ca nu! laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe inna nu mi-o pot imagina decât într-un rol de prostituată.

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Nici nu stie bine engleza, vrei sa-i explodeze capul de la atata efort?batting eyelashes
Eu zic ca ar juca mai bine intr-un film pentru adulti...

| pretty34 a răspuns:

Da, ar fi interesant...chiar mi-ar placea s-o vad...